Skup monet

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Rzeczoznawcy w naszym Lombardzie specjalizują się w profesjonalnej wycenie, oferując skup monet w Warszawie. Na co dzień mamy do czynienia zarówno z ludźmi, którzy z czystego przypadku weszli w posiadanie numizmatów i chcą zamienić je na żywą gotówkę, jak i z pasjonatami numizmatyki oraz kolektorami. Skupujemy złote i srebrne, stare monety polskie, rosyjskie, niemieckie oraz amerykańskie. Oferujemy atrakcyjne ceny skupu, natychmiastową gotówkę i bezpieczeństwo transakcji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszego Lombardu.

 

Skup monet - Warszawa

 

Zapraszamy do wizyty w naszym Lombardzie, który mieści się w Warszawie na Mokotowie. Skup w lombardzie to najszybszy i najwygodniejszy sposób na sprzedaż numizmatów. W Lombardzie Rubin interesuje nas kupno niemalże wszystkich monet i banknotów.

Skupujemy monety srebrne:

  • Polska: 5 złotych sztandar, 5 złotych NIKE, 10,5,2 złote Józef Piłsudski,10,5,2 Głowa kobiety, 10 złotych Traugutt, 10 złotych Sobieski, 5,2 złote żaglowiec,
  • Rosja: 1 rubel, 50 kopiejek, 25 kopiejek, 15 kopiejek, 10 kopiejek, 5 kopiejek, oraz rzadsze ruble XVIII-XIX-wieczne,
  • Niemcy: 1 marka, 2 marki, 5 marek Hindenburg, Wieża.

 

Skupujemy monety złote:

  • USA: 20 dolarów, 10 dolarów, 5 dolarów, 3 dolary, 2 dolary,
  • Rosja: 15 rubli, 10 rubli, 7,5 rubla, 5 rubli.

Ponadto skupujemy marki niemieckie, franki francuskie i szwajcarskie, guldeny holenderskie. Jesteśmy otwarci na rzetelną rozmowę o wszystkich numizmatach, więc jeśli wyroby z Twojej kolekcji nie zostały przez nas wymienione, to również zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego lombardu w Warszawie.

 

Skup monet – dla kogo?

 

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych z Warszawy, którzy są w posiadaniu różnorakich numizmatów. Podczas remontu udało Ci się znaleźć monety złote lub srebrne polskie, rosyjskie, niemieckie oraz amerykańskie i zastanawiasz się, jaka jest ich wartość lub po prostu potrzebujesz zastrzyku dodatkowej gotówki? Może jesteś kolekcjonerem z pokaźną kolekcją numizmatów? Nasi rzeczoznawcy dokonają starannej i rzetelnej wyceny Twojej kolekcji, a następnie zaproponują Ci niezobowiązującą ofertę skupu. Co ważne, upewnij się, by nie były one czyszczone – nalot na monecie może niejednokrotnie podnieść jej wartość. Pamiętaj więc, by nie czyścić starych monet przed ich sprzedażą. Wyczyszczone egzemplarze tracą na wartości.

 

Sprzedaż monet – cena

 

Cena skupu zależy od wielu czynników. Pod uwagę bierze się m.in. rzadkość występowania oraz popularność wśród kolekcjonerów. Cena sprzedaży zależy również od metal, z którego zostały wykonane oraz wagę i próbę w przypadku wyrobów o dużych nakładach. Z doświadczenia wiemy, że jednym z najważniejszych aspektów, od którego zależy cena skupu monet, jest jednak stan zachowania. Ważne, by numizmaty przeznaczone na sprzedaż nie były czyszczone. Czynności takie jak czyszczenie, mycie i polerowanie mogą obniżyć ich wartość nawet kilkukrotnie. Natomiast ładna patyna, czyli ciemny nalot, może znacznie podnieść jej wartość. Ponadto, ślady linii papilarnych oraz nawet mikroryski są także w stanie obniżyć ich wartość.

 

Lombard Rubin Warszawa – dlaczego my?

 

Zastanawiasz się, gdzie możesz sprzedać stare złote i srebrne numizmaty? Skup monet polskich, rosyjskich, niemieckich oraz amerykańskich i banknotów jest naszą pasją. W warszawskim Lombardzie Rubin stosujemy wyłącznie standardowe kryteria wyceny. W każdym przypadku wyceniamy zgodnie ze sztuką oraz wiedzą i doświadczeniem rzeczoznawców. Ponadto, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferując fachową wiedzę oraz atrakcyjne ceny. Proponujemy natychmiastową wycenę, korzystne warunki oraz gotówkę od ręki. Wiemy, że dla wielu osób wizyta w skupie to nie tylko transakcja, ale ważne doświadczenie, dlatego stawiamy także na profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług i zachęcamy do wizyty w naszym warszawskim Lombardzie na Mokotowie.